+90 326 225 00 13

Kurumsal

Hakkımızda

Tesislerimiz

Kurum Profilimiz

2002 yılında kurulan TAŞÇI KARDEŞLER firmamız, yapı sektöründe Cam ve PVC işlerinin imalat - montaj konusunda hizmete başlamıştır. Kısa bir süre içerisinde, üstün kalite, ekonomik maliyet ve zamanında iş teslimi konularında sergilediği performanslarla en çok önemsediği müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanarak sektörünün önde gelenleri arasında yerini almıştır.

Hızla gelişen yapı sektörü karşısında geleneksel üretim sistemlerinin cevap veremez hale gelişi nedeniyle başarı ve güvenin sürekliliği adına yatırımlarımızı çağdaş bir çizgiye taşıma kararı aldık.

2010 yılında TAŞÇI YAPI Şirketini kuruluşu ile tüm makina parkurumuz CNC makinalarla güncellendi. Bu gün 4000 m² arazi üzerinde 2000 m² kapalı alana sahip olan üretim tesislerimizde uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Üretimin her ayrıntısında kaliteli üretim yapmayı hedefleyen TAŞÇI YAPI kendi bünyesinde tam donanımlı Projelendirme ve Kalite Kontrol birimi oluşturmuştur. Bu birim sayesinde üretimler onaylandıktan sonra müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Bugün, çevremize baktığımızda tamamladığımız projelerin bulundukları yerden estetik dokuya verdiği çağdaş değerlerden duyduğumuz haz ve mutlulukla yeni projeler geliştirmeye devam etmekteyiz.